MICHELIN YILDIZLI ŞEF JAUME PUIGDENGOLAS THE HOUSE HOTEL KARAKÖY’DE

İstanbul’un nostalji kokan gözde semti Karaköy’ün merkezinde yer alan The House Hotel Karaköy, teras katındaki Kasa Lokanta & Bar’da, Michelin yıldızlı İspanyol Şef Jaume Puigdengolas’ın özel menüsüyle misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor.

Yenilikçi fikirleriyle turizm, otelcilik ve emlak sektörüne yeni bir vizyon getiren Kerten Hospitality’nin prestijli butik otel markası The House Hotel Karaköy’ün teras katında yer alan Kasa Lokanta & Bar, İstanbul’un keyfini çıkarmak isteyenler için mükemmel bir tercih. Michelin yıldızlı İspanyol Şef Jaume Puigdengolas’ın ziyaretçilere uluslararası bir gastronomi deneyimi yaşattığı Kasa Lokanta & Bar, keyifli atmosferi ve tarihi yarımadaya kucak açan muhteşem manzarası ile dikkat çekiyor.

Çok sayıda Michelin yıldızlı restoranda ve ödüllü şeflerin yanında çalışmış Kerten Hospitality Kurumsal Şefi Jaume, geleneksel ve çağdaş tatların uyumlu birlikteliğiyle hazırladığı eşsiz menüsü ile Kasa Lokanta & Bar, misafirlerine adeta bir şölen sunuyor.

Cesur fikirleri ve mütevazı tavrı ile gastronomi sektörüne yeni bir soluk getiren Şef Jaume, en büyük ilhamından bahsederken şunları söylüyor: “Günümüzdeki lezzet füzyonu, seyahat deneyimleri ve yemek pişirme stillerinin çeşitliliği ile farklı bir boyuta taşındı. Bu beni çok heyecanlandırıyor. Her tabakta yemek pişirme tutkumu sergilemeyi seviyorum. Aslında ben sadece bir şefim fakat yarattığım ve tattığım yemekleri, geniş ailem ve arkadaşlarımın dışında daha büyük bir kitleyle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum.” Şef Jaume, mevsimine göre en doğal ürünleri geleneksel lezzetlerle harmanlayarak her malzemeden maksimum lezzeti ortaya çıkarıyor. Eğlenceli ve yenilikçi yaklaşımıyla kendi stilini oluştururken duyusal mükemmeliyeti yaratmayı da kendine misyon ediniyor.

İş toplantıları veya arkadaş buluşmaları için mükemmel bir tercih olan Kasa Lokanta & Bar’ın sürprizleri bitmiyor.20 Temmuz’dan itibaren başlayacak Caz ve Küba Müzik geceleri, Michelin yıldızlı lezzet yolculuğunun yanı sıra eğlenceli bir atmosfer de vaat ediyor.

KERTEN HOSPITALITY HAKKINDA

“Konuk ağırlamaya yeni bir bakış”

Kerten Hospitality, markalaşmış rezidansları, lüks otelleri, ofis ve paylaşımlı ofis yönetimi ile teknoloji odaklı yeme ve içme gibi karma kullanımlı projelerin yürütülmesine odaklanan İrlanda merkezli Kerten’in bir parçasıdır. Kerten Hospitality, Körfez ülkeleri ve Avrupa merkezli tanınmış markalarda deneyim kazanmış, dönüştürücü inovasyonları ile dikkat çeken, yiyecek meraklısı, sıra dışı otelcilerden oluşan dinamik bir ekibe sahiptir. Kerten Hospitality tarafından yaratılan konuk ağırlama markaları arasında; 7/24 hizmet sağlayan The House Hotel, House Residence, Cloud7 Hotel & Residence, yalnız çalışmayı ve iş birliğini teşvik eden çalışma alanları markası Ouspace ve teknoloji odaklı gurme burger konsepti Frikadell yer alırken, sırada birçok yeni marka bulunuyor.

Detaylı ve daha fazla bilgi için: www.kertenhospitality.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir