İstanbul Havalimanı’nda zaman kazanmanın en keyifli yolu İGA BUGGY servisi sizlere özel indirimle hizmetinizde!

İstanbul Havalimanı’nda İGA Buggy duraklarına gelin, biniş kartınızı göstererek Mayıs ayı boyunca size özel %10 indirimle İGA Buggy servis hizmetinden faydalanın!

İstanbul Havalimanı’nda uçağınıza nasıl yetişeceğinizi düşünmeyin; sizlere özel indirimlerle İGA Buggy servisini kullanın, zamanınız size kalsın! Classic Card üyesiyseniz %10, Classic üzeri üyeyseniz %30 indirimden faydalanın!

Kampanya Kural ve Koşulları

Uçağa nasıl yetişeceğinizi siz düşünmeyin, biz düşündük. Buggy servisi ile zamanınız size kalsın. Dış hat ve iç hat giden yolcu katında işlev gösterecek Buggy shuttle servisi 5 ve 3 kişi kapasiteli araçlar aracılığıyla her yolcunun uçak biniş kapısına kadar yararlanabileceği bir hizmettir. Buggy durakları ile uçuş kapıları arasında verilecek Buggy shuttle hizmetinden yararlanmak için Istanbul Airport uygulamasının haritasında yer alan Buggy duraklarını ziyaret edebilirsiniz. Üstelik hizmetten hızlıca yararlanmak için web sitesi veya uygulama üzerinden hizmeti kolaylıkla satın alabilir ve sadece QR kodunuzu Buggy duraklarında okutarak servise binebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı’nda zaman kazanmanın en keyifli yolu İGA BUGGY servisi sizlere özel indirimle hizmetinizde!

Başlangıç ve Bitiş Tarihi : 01 MAYıS 2019 – 31 MAYıS 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir