Luxury Traveller Made tüm dünyadan misafirlerini bu yıl ‘’Covid 19’’ nedeniyle sanal ortamda ağırladı…

Luxury Traveller Made tüm dünyadan misafirlerini bu yıl ‘’Covid 19’’ nedeniyle sanal ortamda ağırladı…

Luxury Traveller Made, her sene farklı ülkelerde dünyaca ünlü Luxury Travel Designer  ve lüks seyahat acentelerini ağırlıyor. Luxury Traveller Made, bu sene kapılarını İspanya’nın lüks destinasyonu Marbella’da açacaktı fakat ne yazık ki tüm dünyadan toplantıya katılım olması nedeniyle  ‘’Covid 19’’  önlemleri doğrultusunda toplantı iptal edilmek zorunda kalındı.

Her sene katıldığım Luxury Traveller Made bu sene tüm dünyadan katılan konuklarıyla sanal ortamda toplantılar gerçekleştirdi. Her yıl Mart ayının son haftası gerçekleşen toplantı bu sene Covid 19 nedeniyle  5-7 Mayıs tarihlerinde sanal ortamda gerçekleşti.

Traveller Made toplantılarında, seyahat, concierge hizmetleri ve lükse dair her şey gündemde. Yeni trendler, sıra dışı oteller, lüks restoranlar, dünyaca ünlü lüks markalar her yıl birbiriyle yarışıyor. Dünyanın en ünlü gazetecileri, seyahat yazarları, dünyaca ünlü influencerlar bir araya geliyorlar. Traveller Made Lüks Seyahat tasarımcılarına bu toplantılarla liderlik yapıyor.

Traveller Made’in kurucusu Quentin Desurmont ile yapmış olduğum toplantıda turizmin bu sene farklı bir süreçten geçtiğini konuştuk. ‘’ Fransa’nın turizm pazarında oldukça güçlü bir payı olduğundan dolayı bu sene tüm dünyada olduğu gibi kendi ülkelerinde de Covid 19 ile ilgili önemli yaptırımlar uygulanacağını ve bu kurallara uyulmadığı takdirde turizmin çok daha zor bir sürece gireceğini’’ dile getirdi…

Quentin Desurmont, ‘’bu sene Fransız Rivierası’nda uzun süre Çinli turistlere rastlayamayacağımızı ve sorunlu ülkeler için bu sürecin uzayabileceğini, turizmde bazı değişik uygulamalara geçileceğini bildirdi.

Umarım gelecek yıl dünyayı kasıp kavuran tüm sorunlar biter ve yeniden Traveller Made tüm dünyadan lüks trendleri bizlerle paylaşır.

Front page | Traveller Made

 

Sevil Deniz

Luxury Travel Designer & Journalist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.