THE ESSENCE OF TRAVEL MARBELLA SERANDIPIANS 2023

THE ESSENCE OF TRAVEL MARBELLA SERANDIPIANS 2023

Serandipians Marbella 2023

Bu toplantının  en güzel yanı her sene yeni açılan lüks seyahat destinasyonlarını ve sıra dışı otellerini seyahatseverlere duyurmak!

Dünyanın lüks seyahat trendleri ‘’The Essence of Luxury of Travel 2023‘’ Marbella’da tüm dünyadan misafirlerine ev sahipliği yaptı. Dünyanın en ünlü gazetecileri, seyahat yazarları, dünyaca ünlü influencerlar bu toplantıda bir araya geliyorlar. The Essence of Luxury Travel Lüks Seyahat tasarımcılarına bu toplantılarla liderlik yapıyor. The Essence of Luxury Travel Serandipians’ın kurucusu Quentin Desurmont sürdürülebilir lükse dair paylaşımlarda bulundu.

Lüks Seyahat Tasarımcılarına ve medyaya muhteşem sunumlarıyla merhaba diyen İspanya’nın Marbella şehrinde Mart ayında hava sıcaklığı 22 dereceydi. Avrupalı turistler bölgeye adeta akın etmişlerdi.

Serandipians Marbella 2023

Her sene dünyaca ünlü Luxury Travel Designer  ve lüks seyahat acentelerini ağırlayan ‘’The Essence of Travel Marbella’’  İspanya’nın seçkin lüks destinasyonlarından…

Serandipians Marbella 2023

Her yıl farklı bir konsepte düzenlenen ‘’The Essence of Luxury Travel’’ Basın için 27-29 Mart’ta yapılan konferansa dünyanın birçok ülkesinden katılım sağlandı. Yeni trendler, sıra dışı oteller, lüks restoranlar, dünyaca ünlü lüks markalar her yıl birbiriyle yarışıyor.

Konferanslarda, seyahat, concierge hizmetleri ve lükse dair her şey gündemdeydi… Sürdürülebilir lükse dair akademisyenler, Ceo’lar ve sektör profesyonelleri bizlerleydi.

Serandipians Marbella 2023

Aynı zamanda seyahat tasarımcısı kimliğimle de sizler için yeni açılan otelleri, restaurantları, cruise firmalarınla tanıştıracağım.

Serandipians Marbella 2023

Bu sene toplantı yaptığım firmalar arasında, One & Only Saint Geran, Palazzo Roma Tiberio Palace, Grand Hotel Et De Milan, Wild Bush Luxury  Australia, wellcomairservices, Shedır Collection, Vila Vita Parc Hotel, Reschio, Kontikiexpeditions, Art Hotels Ecuador bulunuyordu.

Serandipians Marbella 2023

 2024’te Marbella’da görüşmek üzere!

Sevil DENİZ

Luxury Travel Designer & Journalist

www.sevildeniz.com

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.