BAHARIN COŞKUSUNU HİLTON DALAMAN’DA YAŞAYIN!

 Muhteşem doğasıyla sizi kendine hayran bırakacak Dalaman’da binlerce endemik bitkiye ev sahipliği yapan Hilton Dalaman, kendinizi yenilemeniz için size muhteşem bir fırsat sunuyor.

 Sağlıklı yaşam için Türkiye’nin en iddialı spa merkezine sahip Hilton Dalaman, bisiklet, kiteboard, windsurf, seakayak gibi farklı spor olanakları ile de kalpleri fethediyor.

Explore Muğla organizasyonunun kurucusu Özgür Ceylan ile başlanılan iş birliği kapsamında; uluslararası standartlarda hazırlanan ve bu bahar aylarında hizmete giren kiteboard, windsurf, seakayak kulüp ve eğitim merkezi ile Hilton Dalaman, Akyaka ve Alaçatı’ya rakip geliyor.

2024 Paris Olimpiyatları’nda yelken disiplinlerinde toplam madalyaların %40’ı sörf branşlarında olacak. Ülkemizin meteorolojik ve coğrafik uygunluğu bu branşları 12 ay yapmaya olanak sağlıyor. Hilton Dalaman ise bu branşlarda hem yurtiçinde hem de yurtdışında yarışlar düzenlemek adına adaylıklarını tamamlamış durumda.

Geçtiğimiz yıl bisiklet dostu otel ünvanını alan Hilton Dalaman, farklı zorluk derecelerinde oluşturulan, otel içi ve otel dışı bisiklet ve yürüyüş rotaları ile de keyifli bir alternatif sunuyor. İster kendi bisikletiniz ile isterseniz de yıl boyu Hilton Dalaman içerisinde hizmet veren yeni nesil elektrikli bisiklet uzmanı Shimano’nun bisikletleri ile kendi rotanızın seyyahı olun.

Yaza dinamik bir başlangıç için hem denizin keyfini çıkarabileceğiniz hem de farklı spor aktiviteleri ile form tutacağınız bir tatil için Hilton Dalaman her türlü konforu ve olanağı sunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.