THE ESSENCE OF TRAVEL MARBELLA 2022 SONUNDA KAPILARINI AÇTI!

THE ESSENCE OF TRAVEL MARBELLA 2022 SONUNDA KAPILARINI AÇTI!

Dünyanın lüks seyahat trendleri ‘’The Essence of Luxury of Travel 2022‘’ Marbella’da tüm dünyadan misafirlerini ağırladı.

Lüks Seyahat Tasarımcılarına ve medyaya muhteşem sunumlarıyla merhaba diyen Marbella bu mevsimde bile harikaydı.

Her sene dünyaca ünlü Luxury Travel Designer  ve lüks seyahat acentelerini ağırlayan ‘’The Essence of Travel Marbella’’  İspanya’nın lüks destinasyonu.

Her yıl farklı bir konsepte düzenlenen ‘’The Essence of Luxury Travel’’ bu seneki konsepti ‘’METAVERSE’’tü. Basın için 27-29 Mart’ta yapılan konferansa dünyanın birçok ülkesinden katılım sağlandı.

Pandemi nedeniyle 2 sene seyahat ve lüks segmentte yapılan davet ve konferansların yapılmaması birçok firmanın yön değiştirmesine ya da kapanmasına yol açtı! 2022 yılından beklenti oldukça fazla! İnsanlar yeni yeni seyahatlere çıkmaya başlayıp, yeni seyahat kuralları doğrultusunda seyahatlerini planlıyor! Pandemi nedeniyle artık seyahat kuralları değişti. Bu yaz itibariyle tüm seyahatseverlerin 2 senenin acısını çıkartacağından hiç de şüphem yok!

Yapılan  toplantılarda, seyahat, concierge hizmetleri ve lükse dair her şey gündemde. Yeni trendler, sıra dışı oteller, lüks restoranlar, dünyaca ünlü lüks markalar her yıl birbiriyle yarışıyor. Dünyanın en ünlü gazetecileri, seyahat yazarları, dünyaca ünlü influencerlar bir araya geliyorlar. The Essence of Luxury Travel Lüks Seyahat tasarımcılarına bu toplantılarla liderlik yapıyor.

The Essence of Luxury Travel’ın kurucusu Quentin Desurmont ile yapmış olduğum toplantıda turizmin bu sene farklı bir süreçten geçtiğini konuştuk ve bu sene dünyada Metaverse’ün hakim olduğunu ve turizme farklı bir yön çizeceğini söyledi.

Turizm sektörü dijital alemin kapılarını aralıyor ve Metaverse dönemine hazırlanıyor!

Turizm de Metaverse’te oteller kurulacak, bizler de tatile çıkacağız! Tabii ki ödemeler kripto paralarla! Yeni seyahat deneyimlerimiz yakında!

Bu toplantının  en güzel yanı da Maldivler’de Türk misafirperverliğini dünyaya tanıtan otelimizin de toplantıda olmasıydı! Böyle başarılı kadınların yönettiği bir otel ise ödüllere doymuyor! Dünyanın her köşesinde açılan otellerimiz gurur kaynağımız! Siz şimdi adını merak edersiniz!

JOALI MALDIVES LUXURY RESORTS…

 

Seneye görüşmek üzere!

Sevil DENİZ

Luxury Travel Designer & Journalist

www.sevildeniz.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.