HİLTON DALAMAN SARIGERME RESORT& SPA ÖDÜLE DOYMUYOR

HİLTON DALAMAN SARIGERME RESORT& SPA ÖDÜLE DOYMUYOR

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Hilton EMEA bölgesinde Award of Excellence / Mükemmellik Ödülü alan tek Türk oteli oldu.

Hilton Hotels & Resorts markasının Türkiye’deki ilk Resort oteli olan Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & SPA, hizmet ve altyapı kalitesini EMEA bölgesinde aldığı Award of Excellence / Mükemmellik Ödülü ile taçlandırdı.

Best of the Brand Awards / En iyi Marka Ödülleri kategorisinde verilen Award of Excellence / Mükemmellik Ödülünün kriterleri %34 Kalite Güvencesi, %33 Genel Deneyimi ve %33 Genel Hizmet olarak misafirler tarafından değerlendirilmiştir.

EMEA bölgesi ödülleri Avrupa, Ortadoğu ve Afrika kıtasında bulunan 63 ülkede toplam 508 otel içinden seçilmiştir. Award of Excellence / Mükemmellik Ödülünü alan tek Türk oteli ve tek Resort oteli olan Hilton Dalaman Genel Müdürü Tunç Batum ödül ile ilgili görüşlerini bildirdi; “Bu ödül Hilton’un en değerli ödüllerinden biri. EMEA bölgesinde verilen bir ödül yani Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin tümünü kapsayan bir ödül. Bu yıl Award of Excellence ödülünü alan tek Türk Resort oteli olarak bu tatlı yarış içerisinde bulunmak çok gurur vericiydi.

www.sevildeniz.com

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir